professionaalne lähenemine, pühendunud tulemustele

Teenused

kõik teenused on personaalsed ning lähtuvad sinu soovidest ja vajadustest.

leia endale sobiv teenus

Personaalne toitumiskava

Kui sa soovid kaalust alla võtta rasva põletades või kasvatada kehakaalu lihaste arvelt, siis igaljuhul vajad sa selleks korralikku toitumiskava.
Personaalne toitumiskava on selleks, et tagada sulle kõige kiiremini ja valutumalt soovitud tulemus.
Personaalne toitumiskava arvestab sinu vajaduste, soovide ja päeva iseloomuga.  

Hind: 40.-EUR

Personaalne treeningkava

Keha paremasse vormi viimiseks on vajalik väga hästi planeeritud ja läbimõeldud treeningkava. Paljud vigastused ja ülekoormustraumad on tingitud just nimelt valest treeningkavast ja koormusest. Kuna inimeste kehad on individuaalsed, siis personaalne treeningkava võtab arvesse sinu keha iseärasusi ja vajadusi.

Hind: 40.-EUR

Toitumis- ja treeningkava koos

Kui sa soovid kindlapeale välja minna, siis on mõistlik tellida just treening- ja toitumiskava korraga.  Et keha paremasse vormi viia, ei saa ilma ühe ega teiseta.  Mõlemad kavad koos tellides on garanteeritud, et toitumiskava on vastavuses treeningkavaga ja sa ei jää tervistkahjustavasse defitsiiti, ega vastupidi, et ei söö liialt kaloreid, mida sinu keha ei suuda ära kulutada.

Hind: 70.- EUR

Videokonsultatsioon

Kui sa ei suuda ise enda eesmärki paika seada või on sul mis iganes muu küsimus toitumise või treeningu osas, siis videokonsultatsioon on just selle jaoks.  Aitan sul mõista toitumis põhitõdesid ning kuidas sul oleks võimalik ise teadlikumalt toidulauda kokku panna. 
Videokõne kestvus on 1 tund ja toimub WhatsAppi rakenduse kaudu. (kokkuleppel saab ka mõnel muul viisil)

Hind: 50.-EUR

ONLINE JUHENDAMINE

Kui sa tunned, et ei suuda iseseisvalt rajal püsida ja kipud pidevalt alla andma, siis online juhendamise käigus hoian sul pidevalt silma peal ning aitan järjel püsida. Koostan sulle nii toitumis- kui ka treeninkava.
Hoian sinu arengul silma peal ja korrigeerin sinu toitumis- ja treeningkava vastavalt sinu arengule. Korra nädalas on videokõne, kus arutame hetke olukorda ja seisu, mis aitab püsida distsipliinis.

NB! Tasu on kuupõhine ja miinimum tellimus on kaks kuud.

Hind: 125.-EUR

VÕISTLEVA SPORTLASE ETTEVALMISTUS

Kui sul on tekkinud soov panna ennast proovile IFBB võistlustel, siis ma saan sulle sellel teekonnal abiks olla. 
Võta minuga ühendust ja arutame koostöö tingimused läbi. 

kinkekaardid

Kui sa soovid enda lähedasele või sõbrale kinkida tervisliku kingitust, siis need kinkekaardid on selleks just sobilikud.

etEstonian